Co mogłabym brać aby podnieść poziom mpv?

Dzień dobry, chciałabym zwiększyć poziom mpv we krwi bo wynosi 7. Pozostałe parametry są w normie tanie jak plt wynosi 265 plcr wynosi 13.9 i rdwcv wynosi 11.6. Doktor mówi ze badania w normie. Jednak bardzo mnie męczy niski wynik mpv. Bo często od lekkiego uderzenia mam siniaki jestem zmęczona krwawienie mi dziasla i mam czerwone plamki na skórze jak od uklocia igła. Co mogłabym brać aby podnieść poziom mpv?

Szanowna Pani, proszę się nie martwić i stosować do zaleceń lekarza. Nie stosuje się żadnych leków aby "podnieść" MPV