Co mogłabym stosować zastępczo bez sterydów i antybiotyków?

Witam, od czasu do czasu na skórze dłoni pojawiają mi się czerwone plamy, które swędzą i są suche, lekarz przepisał mi maść Belogent bez postawienia diagnozy, maść faktycznie mi pomaga, ale na krótki czas, co mogłabym stosować zastępczo bez sterydów i antybiotyków?Dziękuję.

Lek. Katarzyna Szymczak

Trudno to ocenić nie widząc zmian, sugeruję wizytę u dermatologa, który oceni zmiany i zaleci odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam