Co mogło oznaczać nagłe osłabienie po zastosowaniu leku Aspargin?

Dzie dobry, Otóż tak- w kwietniu miałem wykonane ukg, holter ekg- Wszystko w porZadku. Brak zmian, poza tym, ze stwierdzono, ze jestem zbyt wrażliwy- stad objawy mojej nerwic. Dostałem doraźnie propanolol 10mg 1x1. Codziennie biorę Aspargin 3x1 wg. Zaleceń lekarza rodzinnego i kardiologa. Wczoraj tzn. 6/08 miałem ciśnienie 130, dzisiaj rano 7/08- 128. Udałem się do pracy- po wykonaniu swoich czynności w pracy, wziąłem aspargin o 10:15 i zająłem się praca. Czasami sie sie ziewało, i było trochę zimno- momentami. Tętno spoczynkowe oscylowało w granicach 60-72. W pewnym momencie zacząłem się czuć dziwnie- „Nie ogarniałem” do końca, czułem jakby osłabiony, ale nie do konca- po posiłku ok.15 wziąłem druga tabletkę i dopiero po godzinie 16, przed 17, wyszedłem zapalić pierwszego papierosa. Mój dobry stan dopiero powrócił ok.18. Na dworze było gorąco, w lokalu jest klimatyzacja.

Nie widzę raczej związku z przyjętym lekiem, mogły to byc objawy arytmii serca. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.