Co mogło oznaczać wysokie plamienie LH?

Dzien dobry, Mam 26 lat. Przyjmowalam antykoncepcje doustną przez ok. 2 lata. Z powodu utrzymującego się wysokiego ciśnienia odstawiłam ją w połowie opakowania za namową lekarza i zaczęłam przyjmować leki na nadcisnienie. Po 27 dniach od odstawienia hormonów miałam pierwszą miesiączkę. 18stego dnia cyklu pojawila sie owulacja (typowy ból w podbrzuszu, pozytywny plytkowy test owulacyjny przez dwie doby). Równe 7 dni później czyli 25 dnia cyklu zauwazyłam plamienie a test owulacyjny wyraźnie wskazał wynik dodatni. Kolejnego dnia test byl negatywny. Skąd mogło być plamienie i wysokie LH? Poza wysokim ciśnieniem nie choruję, przyjmuję telmisartanu. Dziekuje z góry za odpowiedz

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem. Wskazane jest badanie ginekologiczne.