Co mogło spowodować ból łechtaczki?

Dzień dobry, Mam problem i nie wiem co mam z nim zrobić. Biorę tabletki antykoncepcyjne, ale nie wiem czy to może być ich przyczyna. Wczoraj obudziłam się w nocy z strasznym bólem w pęcherzu. Poszłam się załatwić, bo myślałam, że chce mi się siku, ale z łechtaczki leciała mi wydzielina biało-czerwona, a w tym były takie kawałeczki jakby śluz z żyłkami. Czułam się jakbym oddawała mocz. Nie mogłam się położyć do łóżka, bo zaczynało mnie coraz bardziej boleć, więc musiałam siedzieć z nogami rozkraczonymi, zgiętymi w kolanach, aż w końcu zasnęłam z przemęczenia. Nie wiem co mi jest i proszę o odp.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jeżeli w okolicy genitaliów pojawia się ból należy skontaktować się z ginekologiem. U Ciebie dodatkowo pojawiła się wydzielina, w takim przypadku lekarz prawdopodobnie będzie chciał zbadać tę wydzielinę. Dopiero po wywiadzie ginekologicznym i badaniach, na jakie z pewnością Cię lekarz skieruje, będzie można postawić diagnozę.

Serdecznie pozdrawiam.