Co mogło spowodować obecność amfetaminy w organizmie?

Mam pytanie zostałem zatrzymany w niemczech przez policje i stwierdzono ze zarzywalem amfetamine aczkolwiek nigdy nie zarzywalem żadnych narkotyków najpierw zrobiono mi test z moczu a nastepnie z krwi co może być przyczyną wykrycia u mnie amfetaminy chociaż nigdy jej nie brałem.

Witam,
być może przyjmował Pan jakieś leki zawierające pochodne amfetaminy albo przyjął tę substancję nieświadomie.
Zachęcam aby udał się Pan do lekarza w celu przeprowadzenia dokładniejszych badań.
Powodzenia!