Co mogło spowodować opuchliznę penisa?

Witam! Po zbliżeniu z moją dziewczyną - seksie oralnym, spuchł mi penis. Jest to dosyć znaczne, do tego pojawiła się delikatna krosteczka. Następnie stała się wręcz ogromna i dosyć "twarda", skóra dookoła jest zaczerwieniona. Opuchlizna nie zmienia się już 3. dzień. Tutaj mam pytanie, czy ten brak zmian może być spowodowanym tym, że przyjmuję kreatynę?

ponad rok temu

Witam serdecznie!

Sprawa wymaga wyjaśnienia, obrzęk utrzymuje się zbyt długo.

Rozumiem, że przed współżyciem występowała już u Pana zmiana skórna. Powodem obrzęku może być właśnie ta zmiana i to co się dzieje jest kolejnym objawem chorobowym.
Lub w wyniku współżycia doszło do nadkażenia zmiany lub dołączenia się innej infekcji przekazanej od Partnerki.

Jeżeli używał Pan prezerwatyw, opisane objawy mogą również wskazywać na uczulenie na lateks.

Przyjmowana keratyna raczej nie wpłynęła na obecne objawy.

Konieczna jest wizyta u lekarza. Proszę się udać do dermatologa lub urologa.

Pozdrawiam