Co mówią wyniki?

Witam. Wczoraj zadałam pytanie odnośnie moich rokowań - guz w piersi G2 + powiększony węzeł. Zaznaczam, że w listopadzie w badaniu u ginekologa nie wykryto żadnych zmian ani w piersi, ani w pasze. Na opisie RTG płuc otrzymanym z Centrum Onkologi widniało - w płucach zmiany drobnoguzkowe do 8 mm oraz 4 mm. Na powtórzonym prywatnie RTG płuc - opis brzmi - drobne zwapnienia w polu gónym i środkowym płuca prawego. Co o tym wszystkim sądzić? Pozdrawiam, Pyzulinda

KOBIETA ponad rok temu

Witam ponownie.

Skoro istnieją rozbieżności w opisie RTG klatki piersiowej, najlepiej byłoby wykonać tomografię komputerową klatki piersiowej, która ostatecznie rozstrzygnie sytuację. Proszę zwrócić na to uwagę lekarzowi prowadzącemu.

Pozdrawiam serdecznie