Co może być powodem czerwonego rumienia po morsowaniu?

Witam, Tegorocznej zimy spróbowałem "morsowania". Do wody wchodzę co 2 tygodnie na 2 min. Niestety na drugi dzień rano odczuwam ból więzadła? od wewnętrzej strony kolan...kilka godzin później pojawia się w tym miejscu bolący rumień . czerwone plamy pojawiają się po całej wewnetrzej stronie ud . Przez pierwsze dwa dni mam wrażenie jakbym się poparzył w tym miejscu. Po około 2 tyg. mija. Po następnej kąpieli wraca dokładnie w tym samym miejscu i postaci. Co moze być powodem tej reakcji?co robić?

Dzień dobry

Być może doszło do odmrożenia skóry na wewnętrznej skórze kolan, proszę to potwierdzić u specjalisty kosmetologa lub dermatologa.

serdecznie pozdrawiam

IJ