Co może być powodem mocnego bólu głowy?

Witam, Od piątku (jest dziś poniedziałek) boli mnie głowa, pośrodku czoła kierująca się ku skroniom, myslalam najpierw że to zatoki bo ból w szczególności nasilal się przy szybkich ruchach, zmienie pozycji, schylaniu się ale w niedziele nie wytrzymalam aż się popłakałam z tego. Pojechalam do cało domowej przechodni gdzie Pani doktor nie powiedziala mi nic szczególnego i wysłała mnie do szpitala do neurologa, pominąłem fakt że bralam apap, paracetamol i ibumprofen i nic nie pomogło, nie ułożyło.

Witam Panią Serdecznie,

Proszę nie zwlekać, a udać się do szpitala na SOR, gdzie prawdopodobnie będzie miała Pani wykonane badania diagnostyczne, takie jak Tomografia komputerowa głowy i inne.

Dobrze byłoby, gdyby mógł Pani towarzyszyć Pani rodzic, lub ktoś inny.

Życzę Pani skutecznej pomocy,
Irena Mielnik-Madej