Co może być powodem podwyższonego cukru i jak sobie z tym poradzić?

Witam . Mialam zlecona krzywa cukrową , poniewaz od miesiaca mam podwyzszony poziom cukru na czczo . Glukoza na czczo 90 mgl Glukoza po 1 h 24 mgl Glukoza po 2 h 27 mgl Prosze o pomoc od czego tak moze sie dziac ? Czemu zamiast poziom cukru podniesc sie nastapil spadek . Dodam , ze podczas badania nie odczuwalam zadnych dolegliwosci .

Pani stężenie cukru na czczo jest w normie. Natomiast po godzinie i dwóch jest zbyt niskie, świadczące o hipoglikemii. Aby postawić jakąkolwiek diagnozę potrzebne są dodatkowe, szczegółowe badania (w tym oznaczenie insuliny)

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)