Co może być powodem podwyższonej temperatury?

Witam, od 2 miesięcy mam podwyższoną temperaturę - między 37 a 37,8. Dodatkowo czuję się osłabiona, nie mogę normalnie funkcjonować gdyż cały czas robi mi się słabo. Czasami występują przez kilka dni nudności, lekkie bóle głowy. Robiłam morfologie, OB, CRP - bez zmian. usg jamy brzusznej - bez zmian. TSH, FT4 bez zmian. Gastroskopia - łagodne zapalenie żołądka. Od miesiąca przyjmuje IPP20 ale objawy nie ustąpiły. Prześwietlenie klatki w normie. Proszę o pomoc nie mogę w takim stanie funkcjonować

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest diagńistyka w warunkach oddziału chorób wewnętrznych