Co może być powodem problemów z oddychaniem?

Witam od 3 miesięcy ciężej mi się oddycha, nie ma to charakteru napadowego bo trwa to praktycznie cały czas, cały dzień, zrobiłam RTG klatki, spirometrię wyszły ok, na EKG wyszło niezupełny blok prawej odnogi pęczka Hisa, ale kardiolog powiedział,że to nic takiego, na morfologi wyszła lekka anemia , ale już jej nie mam, mam obniżone limfocyty o troszkę 16,5. Aktualnie siedzę w domu, niczym się nie denerwuje, z wyjatkiem tego oddechu, nie ważne czy jestem w kinie, w restauracji ze znajomymi, czy na uczelni, ciągle mam to ograniczenie, tak jakby mi się coś tam zwężylo, byłam już u kilku lekarzy, ale nie pomogli, masakra, co robić ? Jestem wysportowana, mam 27 lat...

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym konsultację wszystkich wyników badań przez doświadczonego internistę oraz do rozważenia wykonanie TK szyi oraz klatki piersiowej. Pozdrawiam.