Co może być przyczyną bardzo nieregularnych miesiączek?

Dzien dobry. Mam 20 lat. Miesiaczke mialam raczej regularnie. Ale przez ostatnie 3 miesiace mam albo dzien dwa dni pozniej albo wczesniej. Wspolzyje z chlopakiem, ale zabezpieczamy sie. Co moze byc przyczyna takich nieregularnych miesiaczek? Duzo ostatnio mialam stresu, jadlam tez malo czy to moze byc powod?

Witam. Tak nieznaczne wahania cyklu miesięcznego nie mają znaczenia klinicznego i można uznać je za wariant normy.