Co może być przyczyną bólu barku?
Witam. Mam pytanie, otóż od paru dni mój tato 55l. skarży się na ból barku. Ból ten zaczyna się od karku przez ramię aż do łokcia. Nie jest to ból stały, a napadowy. Boli, przez parę minut ustaje i tak w kółko. Na noc tata smaruje sobie mascia przeciwbolowa i ból ustaje. Dodam że tata w czerwcu rzucił papierosy, miał robione rtg klatki piersiowej które nie wykazało nic niepokojącego. co może być przyczyną takiego bólu? Dziękuje z góry za odpowiedź.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Opis wskazuje na dolegliwości wynikające se schorzeń kręgosłupa szyjnego , proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć