Co może być przyczyną bólu brzucha?

Witam mam pytanie moja dziewczyna od jakiegoś czasu skarży się na bóle brzucha takie jak podczas okresu aczkolwiek po za nim gdy jest podczas wysiłku fizycznego np gdy ćwiczy robi przysiady .Po stosunku lub nawet w jego trakcie również bywa tak że zaczyna boleć ją brzuch.Co może być przyczyną ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn moze być wiele konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć.