Co może być przyczyną bólu głowy po operacji wszczepienia bajpasów?

Moj tata jest po operacji wszczepienia bajpasow 6 miesiecy od tamtej pory bardzo mocno boli go glowa, bol jest nie do zniesienia, nie pomagaja srodki przeciw bolowe, co moze byc tego przyczyna?

Konieczna pilna konsultacja, dalsza diagnostyka ! Możliwe powikłania niedokrwienne, zapalne... ; Ważne objawy, stan Pacjenta . Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu zdrowia, obciążeń, wynikow badań.
Czy objawy nasilają się ? Od jak dawna? Pozdrawiam i zapraszam