Co może być przyczyną bólu podbrzusza, nieregularne cykle miesiączkowe oraz ogólne osłabienie?

Witam mam pewien problem od kilku dni zarywa mnie podbrzusze czuję strasznie ostry ból brzucha do tego spóźnia mi się okres wprawdzie mam nieregularne cykle ale teraz nie mam objawów tak jak zawsze przed okresem. Dzisiaj kiedy szłam ulicą zrobiło się słabo jakbym miała zemdleć nie wiem co się dzieje. Nigdy tak się działo ciążę na pewno wykluczam bo zabezpieczamy się z chłopakiem bardzo proszę o pomoc co może być przyczyną takich objawów

Lek. Paweł Szadkowski

Warto mimo wszystko wykonać test ciążowy i udać się do lekarza w celu dokładnego zbadania i poszerzenia wywiadu odnośnie do pani dolegliwości. Do określenia prawdopodobnej przyczyny konieczne jest badanie.