Co może być przyczyną bólu w stawie łokciowym i kolanowym?

Witam,od dłuższego czasu miewam bóle w stawie łokciowym oraz kolanowym. Tyle,ze te ból w łokciu następuje wtedy kiedy mam dłuższą chwilę zgiety ten łokieć i wtedy kiedy chce go wyprostować. Jest to straszny ból, przez który ciężko mi wyprostować rękę. Natomiast kolano zaczyna mnie boleć wtedy gdy mam zgiete. Co może być przyczyną? Powinnam zażywać jakieś witaminy czy jest to coś poważniejszego?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.