Co może być przyczyną braku mojej miesiączki?

Dzień dobry. Ostatnia miesiaczke miałam 11.03.2019. Planowo następna miałam dostać 8-9 kwietnia. Jednak nie dostałam. 14 kwietnia zrobiłam test negatywny. Następny powtórzyłam we wtorek tj 16 i również negatywny. Ogólnie żadnych objawów nie mam. Boli mnie (kuje) jedynie po środku piersi nieco wyżej nad pepkiem tak jakby zoladek. Pytanie co może być powodem braku miesiączki? Bardzo proszę o odpowiedź

Szanowna Pani, być może zaburzenia hormonalne? Niestety ciężko mi to stwierdzić przez internet, proszę udać się do ginekologa