Co może być przyczyną budzenia nocnego i podjadania?

Dzień Dobry, Mam problem ze snem. Jak tylko sięgnę pamięcią to budzę się w nocy i jem. Zazwyczaj budzę się około pierwszej w nocy. Sypiam w trzech różnych miejscach (domach). W jednym nie wstaje w nocy w ogóle. Zaczynam się zastanawiać co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Proszę o pomoc.

Witam. Trudno powiedzieć co jest przyczyną, zwłaszcza przez internet. Na pewno jest to jakiś problem, któremu trzeba się szerzej przyjrzeć dlaczego pani się budzi i dlaczego je. Zachęcam do wizyty u specjalisty.

Dzień dobry,

Najlepiej jak podejmie Pani psychoterapię - np.: w PZP (w ramach NFZ) lub prywatnie.
Nikt tutaj nie jest w stanie udzielić Pani odpowiedzi, którą może Pani uzyskać wyłącznie w trakcie leczenia.