Co może być przyczyną ciągłego bólu kości?

Co może być przyczyną ciągłego bólu kości to jest jak bomba która chodzi po ciele i za kazdym razem atakuje w innymiejscu 5 miesięcy miałam ból ból pszczeli

Lek. Katarzyna Szymczak

Zapalenie kości? Choroby reumatyczne? Urazy? Osteoporoza? Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam