Co może być przyczyną długotrwałego bólu pośladka po zastrzyku?

Dzien dobry. Mam pewien problem, 1 maja mialam zapalenie pecherza i dostalam zastrzyk w posladek. kilka dni po zastrzyku bolalo mnie to miejsce caly czas i po kilku dniach to przeszlo, jednak od tego czasu boli mnie to miejsce podczas dotyku, ucisku, nawet lekkiego. nie mam w tym miejscu siniaka ani zadnego innego sladu no i minelo juz ponad 2 miesiace, wiec co moze byc przyczyna tego bolu? z gory dziękuje za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie