Co może być przyczyną dolegliwości mojej mamy?

Witam ! Mama 68 lat zimne poty w nocy, dreszcze bez temperatury, osłabienie OB 125 CRP 90, lekka anemia bez żadnych innych dolegliwości, przebywała w szpitalu , zrobiono liczne badania, nie stwierdzono przyczyny. W przeszłości leczona na surowiczoujemne zapalenie stawów leczona sterydami w tej chwili nie bolą, w marcu przeszła zabieg ginekologiczny z powodu nietrzymania moczu. Co może być przyczyną dolegliwości mama nadal źle się czuje nie wiemy co robić . Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

a jakieś inne dolegliwości? usg jamy brzusznej? jakieś objawy stawowe? jak wygląda proteinogram?

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.