Co może być przyczyną dziwnego pulsowania w okolicy wzgórka łonowego?

Od dwóch dni odczywam dziwne "pulsacje" w okolicach wzgórka łonowego. Mogę je nawet zaobserwować jak w tym miejscu coś pulsuje (nieregularnie). Jest to dość dziwne uczucie. Jaka może być tego przyczyna ?

Lek. Michał Lenard

Pani objaw jest dość niespecyficzny. Mogą to być skurcze mięśniowe. Jeżeli będą się one utrzymywały, to warto skierować się do lekarza rodzinnego, który Panią zbada i zdecyduje co należy robić. Pozdrawiam!