Co może być przyczyną dziwnego rwania mięśni?

Witam mam bardzo rzadki problem z mieśniami i szukam zewsząd pomocy gdyż jestem załamany i nie chce mi sie tak dalej życ ! Co jakiś czas zaczynaja mnie rwać najwiecej w nogach i po kilku dniach robia sie małe obwisłe i słabo sie napinaja czesto towarzyszy im taki zaczerwieniony delikatnie odcien skóry zaobserwowalem na zimna pogodę lub latem na duze upały! Ale meteoopaci jak ja maja tylko bole nikomu tak drastycznie masa miesniowa nie zanika. Jestem osobą ktora jest fanatykiem siłowni i to mnie gnebi bo musze robic nieraz kilku miesieczne przerwy w treningach a jak to wroci to tez nie za długo trwa bo za jakiś czas znow to zanika . Kiedyś chociaż z udami mialem spokoj a tak juz wszystko. Bylem miesiac temu w szpitalu mialem robione EMG rezonans kregoslupa i badania genetyczne i pokazało wszystko ze jes ok. Wiec skad mi sie takie swinstwo dzieje i czy ktoś też takie cos ma? Mam 42 lata a z gora na dobra sprawe zaobserowowalem to pierwszy raz po 20 r zycia tyle że teraz to sie robi czesciej i dlużej trwa. Bardzo prosze o pomoc co to jest czy to jakies dziwne reakcje tych komorek nerwowych jakas dziwna choroba ktora za jakis czas puszcza i znow wraca itd? Pozdrawiam

Do postawienia diagnozy potrzeba dokładnie zebranego wywiadu, znajomosci stanu klinicznego, wyników badań dodatkowych. Podany opis może wskazywać na schorzenie neurologiczne lub reumatologiczne, proponuję rozszerzoną diagnostykę w tym kierunku. Pozdrawiam.