Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 0 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może być przyczyną fascykulacji?

Witam! Co moze być przyczyną fascykulacji i lekkiego osłabienia rąk. Mam wykonane rmi i tk głowyz kontrastem -ok, EEG głowy liczne artefakty zapis w granicach normy, emg czy też eng (nie znam się) 2 mięśni elektroda igłowa -zapis w normie, magnez, potas, wapń, sód ,tsh,ft3,ft4 jakiś hormon tarczycy itp wszytko w normie. Mam dosc wysoką kinaze kreatynową w normie do 180 mam 171 ale jest to w normie. Od dłuzszego czasu mam podwyższony poziom amylazy najpierw było to 86 w normie do 80 a teraz jest to 93 ... Czy te badania wykluczają już powazniejsze choroby neurologiczne ? SM, SLA ? Mam skierowanie na RMI kręgosłupa i TK jamy brzusznej (zapalenie jelit bóle brzucha)
KOBIETA, 29 LAT 6 miesięcy temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Podane wyniki w normei! Obszerne badanie diagnostyczne nie wykazały patologii. Może ważna też ocena oólnego stanu zdrowia, trybu życia, diety, wyników ogólnych; ocena nastroju i snu., Może wskazana tez wizyta u Psychologa ?? Pozdrawiam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy