Co może być przyczyną gniecenia pod prawym żebrem?

Witam Proszę o odpowiedź co może być przyczyną gniecenia pod prawym żebrem, ucisk, przy wysiłku się nasila, robiłam już USG jamy brzucha i nic nie wykazało, gastroskopia podobnie, jedynie refluks. Proszę o pomoc na jakie ewentualne badania jeszcze pójść bo jest to uciążliwe.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić konieczność rozszerzenia diagnostyki.