Co może być przyczyną mocnych cieni pod oczami?

co może być przyczyną mocnych cieni pod oczami, widocznych żył na całym ciele ( od msc ), bólu stawu łokciowego, pękających naczynek oraz guza na podniebieniu i rozpulchnionego dziąsła? Przyjmuje concor 5 na nadciśnienie. Od miesiąca nie biorę Concoram (prawdopodobnie była to reakcja na Amlodypinę).-zalecono odstawienie. Badania wszystkie miałam robione- są w normie. Czy może to być jakaś choroba krążenia? Do kogo się udać? Jestem bezradna od msc mam te problemy a lekarze ręce rozkładają......

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.