Co może być przyczyną moich podwyższonych parametrów krwi?

Mam podwyższony poziom zelaza 208.9 norma 33.0-193.0 ,biorę tabletki provera 5 mg,podwyższony hematokryt47.4 norma37.0-47.0, hemoglobina16,2 norma12.0-16.0 co to oznacza i jaka może być tego przyczyna

Wyniki podwyższone są nieznacznie, proponuję przyjmować więcej płynów doustnie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.