Co może być przyczyną moich problemów z trawieniem?

Witam Od dłuższego czasu mam problemy trawienne (wzdęcia, zaparcia, biegunki) i stale odczuwam senność. Mam też bardzo nieprzyjemny wygląd języka. Dwa miesiace temu zażywałem lek flucofast ale bezskutecznie. Co moze być przyczyną i gdzie szukać pomocy. Dołączam link do zdjęcia, jak wyglądają zmiany na języku. https://zapodaj.net/2c1f314b988bc.jpg.html Pozdraiwam i z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana podstawowa diagnostyka z krwi. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.