Co może być przyczyną moich problemów z zaśnięciem?

Witam Od jakiegoś pół roku mam problemy z zaśnięciem od 2 miesięcy praktycznie wogule nie śpię jestem niewyspany ciężko mi wstać możliwe że problemem może być mój ciężki oddech i taki ucisk w klatce do tego często jest flegma ale na to już robiłem rurzne badania na serce i wgl ale powiedziano mi że w klatce mam czy przy mostku mam jeszcze miękkie kości czy jakoś tak i że to mi przejdzie z wiekiem ale do tego mam jeszcze problemy ze wzwodem byłem u prostytutki ostatnio to nic z tego nie było bo mi nie stanoł

Lek. Bartosz Domagała

Przyczyną faktycznie może być wiotkość tkanek krtani. W celu wykluczenia tej przyczyny należy udać się do specjalisty laryngologa