Co może być przyczyną moich zawrotów głowy i zaburzenia równowagi?

Witam, od dłuższego czasu występują u mnie zawroty głowy tzn. Uczucie jak bym był pod wpływem alkoholu, nie wiąże się to jednak z zaburzeniem równowagi, mogę stać na 1 nodze itd. Neurolog zlecił MR głowy, oraz wykonał badania w gabinecie i stwierdził że wszystko ok, rezonans również. Miałem robione ekg, echo i Holtera ale również nic nie wykazały po za przyspieszone praca serca średnio 84/min wyniki morfologii rozszerzonej w normie, czasami trwa to cały dzień a czasami czuje się dobrze, nie wiem gdzie szukać jeszcze pomocy?

Trudno powiedzieć... Subiektywne zawroty głowy mogą mieć różne przyczyny, często emocjonalne... Dobrze, że wyniki prawidłowe i neurologicznie bez odchyleń. Zależy jaki stan fizyczny, psychiczny, emocjonalny. Ważny tryb życia, inne obciążenia zawodowe, rodzinne; stresy
Może rozmowa z psychologiem , relaks, spacer okażą się pomocne . Pozdrawiam