Co może być przyczyną mojego wypadania włosów?

Witam. Wypadają mi włosy.. Mam pytanie biorę kwetiapine czy możliwe że po niej. Lekarz psychiatra mi powiedział że nie powinno to być powodem. Chciałam państwa zapytac. Pa zrobiłem badania krwi wszystko jest ok.

Lek. Michał Lenard

Wypadanie włosów nie jest działaniem niepożądanym kwetiapiny, należy poszukać innej przyczyny. Pozdrawiam!