Co może być przyczyną niepowodzeń zajścia w ciążę?

Witam, mam 25 lat, staramy sie z mężem o dziecko. W pierwszą ciąze biochemiczną zaszłam w lipcu 2015 roku w drugą w listopadzie 2015 roku ale okazało się ze dziecko ma wady genetyczne, w 14 tygodniu nie było juz tetna płodu, poronienie było wywoływane farmakologicznie. W żadnej z naszych rodzin nigdy nie było żadnych chorob genetycznych. Od tego czasu nie mogę zajsc w ciąze. I moje pytanie jakie badania wykonać w związku z tą wadą dziecka? Co może być przyczyną niepowodzeń zajscia w ciąze?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonac badanie kariotypu u Pani i u Parntera. radze udac się do poradni genetycznej