Co może być przyczyną nieregularnych cykli miesiączkowych?

Mam nieregularne cykle miesiączkowe.Wahają się od 26-35.Wiem,że to są normalne granice.Miesiączka raz trwa 2 dni a raz 3.Raz jest skąpa a raz silniejsza.Teraz przyszła na 30 dzień cyklu,trwała 3 dni na 4 nic nie było,współżyłam z mężem.Na 5 w południe plamiłam krwią, w 6,7 dniu nic nie było.W 7 dniu znów współżyliśmy,na 8 złapały mnie bóle jak na okres i plamiłam.Dziś nic.To nie przez sex,bo plamię dzień później Dodam,że bóle trwają przez cały cykl raz są silne a raz słabe.Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa, konieczna diagnostyka. byc może przyczyna tkwi w zaburzeniach hormonalnych.