Co może być przyczyną niskiej ferratyny?

witam Od kilku miesięcy czuję się ciagle zmęczona,senna,bolą mnie wszystkie mięśnie,jestem mega nerwowa,bóle głowy. po zrobieniu wynoków okazało się,że żelazo jest na granicy normy ,a ferratyna 7.0 przy normie 13 ( normy holenderskie ) przyjmuję,żelazo,ale nie ma żadnej poprawy.Nadaj czuję się ciagle zmęczona. Co może być przyczyną niskiej ferratyny?? Wszystkie inne badania typy tsh itp są ok? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi,bo już czarne myśli kłębią mi się w głowie

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.