Co może być przyczyną nocnych napadów głodu?

Dzień dobry , Mam 23 lata i od dłuższego czasu miewam dziwne objawy. Otóż ostatni posiłek zjem o godzinie 19. Klade się spać o godzinie 22. Ale niestety gdzieś 2-3 razy w tygodniu budzę się w środku w nocy z ogromnym poczuciem głodu, Mdłościami i bólem żołądka. Gdy zjem jakiś mały posiłek -coś słodkiego czy jogurt po 2-3 godzinach przechodzi jednakże jest to bardzo uciążliwe. Ogolnie choruje na PCOS oraz insulinooporność, brałam glucophage jednak od 2 miesięcy nie. Co mogłoby być tego przyczyna?

Przyczyną jest ewidentnie ogólnie źle dobrana dieta. Trudno powiedzieć, co dokłądnie może być tego przyczyną. Warto skorzystać z aplikacji lub po prostu notesu i notować co się zjada oraz jakie jest samopoczucie. Na tej podstwie najłatwiej będzie odkryć co powoduje dolegliwości