Co może być przyczyną opóźnionego zrostu kości?

po 10 tyg. zlamane kości śródręcza prawego (3i4) nie zrosły się. od 3 tygodni chodze na fizjoterapie (laser,pole magnetyczne, jonoforeza wapniowa). 1.Czy skoro zrost jest opózniony to leczyc dalej przez fizjoteriapie?czy operacyjnie? 2. 4 kość która była leczona zachowawczo-bez drutu kirchnera zdjecie wykazało po 8tyg ze krzywo sie zrasta(brak odpowiedniego łuku)czy bedzie mi to przeszkadzac w funkcjonowaniu? 3. w 4kosci zapadła mi sie kostka i jak zrobie pięść to nie widac jej wcale?co teraz?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka i decyzja o dalszym leczeniu. Proszę koniecznie udac się do lekarxa ortopedy lub chirurga ręki