Co może być przyczyną pojawienia się rowu na czole po zabiegu wypełnienia zmarszczek?

Witam, 4 dni temu wypełniłam zmarszczki poziome na czole kwasem hialuronowym Aliaxin. Zaraz po samym zabiegu zobaczyłam, że pośrodku czoła zrobił się widoczny i namacalny rów, jakby czoło się podzieliło na dwie części. Nigdy wcześniej nie miałam takiego rozejścia między mięśniami czoła, ani tak mocnej lwiej zmarszczki, czy jest nadzieja, że to wróci do stanu sprzed zabiegu i co może być tego przyczyną? Proszę o pomoc.

Szanowna Pani
Na wstępie pytanie-dlaczego wypełniałaPani zmarszczki na czole kwasem hialuronowym?
To nie jest głowne wskazanie dla tego rodzaju zabiegu.Tę okolicę leczmy toksyną botulinową.Wypełniacze na czole i sktoniach stosujemy sporadycznie naokostnowo lecząc osoby w zaawansowanym wieku i mające cechy osteoporotycznego zaniku czaszki.
Proszę o przesłąnie zdjęcia na adres gabineyu lookmedica@gmail.com odpowiem kompetentnie.jak można Pani pomóc.

Nie znam preparatu Aliaxin. Zgadzam się z koleżanką i jej pytaniem skąd pomysł na wypełnianie zmarszczek na czole? Czy ma Pani ulotkę lub wie jakie stężenie kwasu hialuronowego zastosowano podczas wypełnienia zmarszczek ? Czy nie był zbyt "gęsty" ? W tej sytuacji najlepiej i najszybciej będzie zgłosić się do lekarza, który wykonał zabieg. Może Pani przesłać zdjęcia na adres kmudel@op.pl,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel