Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może być przyczyną problemów z uśmiechem po botoksie?

PROBLEM Z UŚMIECHEM PO ZAAPLIKOWANIU BOTOKSU W MIĘSIEŃ ŻWACZ Miałam 3 tygodnie temu wypełnione bruzdy nosowo wargowe, po 1ml na strone oraz podaną toksynę botulinową w mięsień żwacz. Teraz mam problem z uśmiechem, pojawia się brzydki grymas. Co może być przyczyną i po jakim czasie ten grymas zniknie? Czy powodem jest unieruchomiony żwacz czy podanie kwasu w bruzdy?
KOBIETA, 44 LAT 2 miesiące temu

Mity na temat zabiegów estetycznych

Zanim zdecydujemy się na jakiś zabieg estetyczny, warto zapoznać się z mitami, które mogą krążyć na jego temat. Obejrzyj film i dowiedz się, czy znasz te mity.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy