Kobieta , 36 lat witam mam pytanie co może być przyczyną przewlekłego przeziębienia u mojej 6 letniej córki.od kiedy poszła do szkoły często choruje przeziębienie trwa tydzień do 2 tygodni tydzień spokoju czyli idzie do szkoły i następne infekcje.nie są to zwykłe przeziębienia bo przechodzą na oskrzela itp. z tym że zawsze kończy się antybiotykiem brała już agumentin ,erdomed,klacid,zinad itd.zaszczepiłam ją na grypę daje leki odpornościowe immunotrofina,tran i nic.w prześwietleniu płuc nic nie wyszło.pomocy
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badania kontrolne dzieci – Aby ocenić stan zdrowia dziecka, jego rozwój fizyczny i psychiczny, ewentualne ograniczenia w wyborze zawodu, zdolność do podjęcia nauki i uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego, wykonywane są tzw. bilanse. Są to badania kontrolne, które przeprowadza Grypa – Grypa jest ostrą chorobą zakaźną układu oddechowego. Wywoływana jest przez wirusy grypy, występujące w podtypach A, B oraz C. Jest to schorzenie przenoszone drogą kropelkową, więc ryzyko zakażenia jest związane głównie z przebywaniem w miejscach zatłoczonych, gdzie istnieje duże ryzyko spotkania chorej osoby.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: