Co może być przyczyną senności, zmęczenia potliwości i wypadania włosów?

Dzień dobry. Mam 21 lat od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie niepokojące objawy które się nasilają tj: senność, zmęczenie, potliwość, wypadanie włosów, bladość. Zrobiłam morfologie wyszła prawidłowo ale niepokoją mnie wyniki tarczycy: TSH 0,32 [0,27-4,20] FT4 1,31 [1,00-1,60] anty-TPO 13,26 [0,00-34,0] Dodam jeszcze że robiłam badanie TSH w styczniu i wtedy wynik wynosił 1,73. Proszę o radę w jakim kierunku mam zrobić badania. Pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Generalnie Pani wyniki są w granicach normy, ale aby prawidłowo zinterpretować wyniki badań konieczna jest znajomość stanu klinicznego pacjenta, dlatego powinna się Pani udać do lekarza prowadzącego lub lekarza rodzinnego.