Co może być przyczyną silnego bólu stawu kolanowego?

Witam, Mam nogę w gipsie od soboty 17.06.2018. Opis rtg stawu kolanowego AP boczne wyglada nastepukaco: niejednoznaczny obraz kłykcia bocznego kości poszczelowej lewej, możliwa szczelina złamania. Poza tym bez zmian urazowych. Wykonala tez tomografia i jej opis przedstawia się następująco: „złamanie w mechanizmie wygniecenia obległ obszaru 27 x 17 mm na głębokość 3 mm przedniej bocznej częściej kłykcia bocznego kości poszcxelowej lewej. Poza tym bez zmian urazowych”. Jedno lekarze zakwalifikowali mój przypadek do operacji, inny zaś obalili ta tezę.., na chwile obecna założyli mi gips i kazali zrobić 50 zastrzyków przeciwzakrzepowych. Ale problem polega na tym, iż ta noga cholernie boli teraz. Wcześniej tak nie bolała :( czy jest jakiś sposób na złagodzenie bólu? Lub jaka jest przyczyna tego bólu? Naprawdę oszczędzam się maksymalnie jak się da. Proszę o poradę na ten ból. Pozdrawiam, Julia

Pełna konsultacja Ortopedyczna ! Proste leki przeciwbolowe, kontrola gipsu, wyższe ułożenie nogi ! Ważny stan ogólny, obciazenia chorobowe, etc
Jak morfol, CRP, APTT, d-dimery ?? Pozdrawiam