Co może być przyczyną silnego swędzenia na wysokości tchawicy?

witam,co może być przyczyną silnego swędzenia na wysokości tchawicy oskrzeli / przełyku,?? Mam tak już 4 tygodnie? Dodam że mam przewlekle zapalenie błony śluzowej gardla, ale żadnych angin, gryp gorączki. W ciągu 1,5 roku miałam 3 wymazy z gadla i w ostatnim z przed 2 tyg. wyszło pneumonia klebsiella obfita, flora bakteryjna obfita i Candida mala ilość. Dodat. badanie Rheuma Antistreptokokken Hyaluronidas 225 -norma ponizej400 i Antistrptolizyna turbo 153 norma poniżej 200? a to swedzi

Piotr Pilarski

Ciężko powiedzieć na podstawie samego opisu. Sugeruję wizytę u laryngologa.

Pozdrawiam.