Co może być przyczyną silnego wypadania włosów?

Witam, od 3 miesięcy borykam się z wypadaniem włosów. Włosy są wszędzie, doslownie. Zauważyłam też ze pojawił sie łupież. Stosowałam różnego rodzaju suplementy diety, witaminy( cynk, miedź, PP), olejki, maski, szampony przeciw wypadaniu. Robiłam podstawowe badania, wszystko jest w porządku. Co może byc przyczyną tak silnego wypadania włosów? Jak sobie z tym poradzić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli robiła Pani podstawowe badania a ich wyniki są prawidłowe, sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem. Konieczna jest bowiem dokładna ocena skóry głowy oraz ew. bardziej szczegółowa diagnostyka.