Co może być przyczyną silnych bóli oraz plamień?

Witam serdecznie,
mam 25 lat, jestem kobietą. Od ponad pół roku mam stałego partnera, współżyjemy dość często, nie zabezpieczamy się, uważamy, abym nie zaszła w ciąże, wytrysk jest zawsze zewnętrzny, ale ciąża nie byłaby dla nas katastrofą :) U ginekologa byłam dość dawno, ale to z powodu, że nie czułam takiej potrzeby. Okres mam regularnie co 28 dni, zawsze 6-7 dni. Bóle dość silne. Używam w zależności od natężenia krwawienia podpasek i tamponów.

Ostatnią miesiączkę miałam 17 października, skończyła się 22 października, ale od pierwszego dnia dni płodnych, od około 27-28 października zauważyłam ciemne, bezzapachowe plamienia, raz mocniejsze, raz słabsze, mają one dość gęstą konsystencję, wcześniej miałam upławy, ale jasne i bardzo rzadko. Aby nie zabrudzić bielizny noszę wkładkę higieniczną, wymieniam ją dwa razy dziennie. Nie towarzyszy temu żadne pieczenie czy swędzenie, wydzielina jest bezzapachowa.
Od tygodnia jednak mam bóle podbrzusza, takie jak w czasie miesiączki. Raz mocniejsze raz słabsze. Plamienia są cały czas. Umówiłam się na wizytę do ginekologa, ale dopiero na 22 listopada, gdyż 14 listopada mam termin miesiączki. Teraz bóle podbrzusza są dość uciążliwe, a plamienia pojawiają głownie w czasie oddawania moczu.
Czy dzieje się ze mną coś niebezpiecznego? Czy to jakieś zakażenie? Czy objawy jakiejś poważniejszej choroby? Czy to jakiś normalny objaw na skutek stresu?
Dodam, że mam dość stresującą pracę i ostatnio dość często bardzo się denerwuję.
Z góry dziękuję za odpowiedź Ola

Redakcja abcZdrowie

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego niemożliwe jest określenie przyczyny plamień i bólów w podbrzuszu. Możliwe, że wystąpiło u Pani plamienie około owulacyjne.