Co może być przyczyną spóźniającego się okresu u 24-latki?

Witam serdecznie, 24 sierpnia powinnam dostać okres, ale nie mam go do dnia dzisiejszego, cały mniej więcej od 20 sierpnia bolą mnie plecy tak jak przed okresem, 30 sierpnia miałam małe brązowe plamienie trwające kilka godzin, potem ustało, od 3 dni boli mnie lewy jajnik oraz w dalszym ciągu plecy ale okresu nadal brak, plamienia już też nie mam. Robiłam test ciążowy 3 dni temu ale wyszedł negatywny. Nie choruję, poza hipochondrią nic mi nie dolega.Co może być przyczyną spóźniającego się okresu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać sie do lekarza ginekologa. Po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.