Co moze być przyczyną spuchniętych kostek u nóg?

Witam, chciałabym sie dowiedziec co moze być przyczyną spuchniętych kostek u nóg, wyniki z krwi i z moczu względnie dobre,, mam 59 lat waga 68 kg, badanie Dopplera też nic nie wykazało, pozdrawiam i czekam na kilka słów

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale bez analizy wyników badań i przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi. Polecam skonsultować się z internistą w celu wykluczenia przyczyn kardiologicznych i unikanie przebywania w pozycji siedzącej lub stojącej przez dłuższy okres czasu w ciągu dnia.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski