Co może być przyczyną suchej skóry?

Witam. Od kilku tygodni zauważyłam, że mam bardo suchą skórę. Zwłaszcza na wzgórku łonowym i pod pachami jak się podrapię to się sypie jakby łupież. Dodatkowo chyba przez to że jest sucha to swędzi. Wydaje mi się że ciągle jest mi zimno i jestem zmęczona. Najchętniej bym chodziła spać po kilku godzinach. O pewnego czasu zaczęło mi śmierdzieć z budzi. Bardzo proszę o jakieś wskazówki. Co to może być ?

Szanowna Pani, warto zbadać TSH oraz glikemię na czczo, proszę stosować hipoalergiczne środki myjące oraz kremy nawilżające, w razie braku poprawy zalecam wizytę u dermatologa